Hakkımızda

1987 yılında ticari piyasa tarlasına Genç iktisatçı Kazım ÇAKMAKCI tarafından atılan GİRİŞİM FİKRİ tohumu, ilk meyvesini Muhasebe Hizmeti olarak vermeye başlamıştır. Süreç içerisinde Mevzuat Danışmanlığı, İthalatcıya Mal Temini, İhracatçıya Pazar Bulma, İthalat, İhracat ve Pazarlama Sektörlerinde Yöneticilik yaparken EBİTSOFT fikri filizlenmeye başlamıştır.

Düzce Üniversitesi Teknopark bölgesinde başlattığımız ve aile şirketi olarak çıktığımız bu yolculuk KOSGEB tarafından BAŞARILI PROJE RAPORU ile taçlandırılmıştır. Bugün onlarca çalışanı HUZURLU, yüzlerce müşterisi MUTLU bir şirket olarak uluslararası piyasaları hedeflemekteyiz.

KURUMSAL KİMLİĞİMİZ

 • TİCARİ ÜNVAN: EBİT Bilişim İno. Tekn. Dan. San. Tic. Ltd. Şti.
 • VERGİ DAİRESİ–NO: DÜZCE – 323 054 7779
 • MERSİS NO: 0323054777900018
 • ODA/SİCİL NO: DÜZCE TİC. ODASI
 • NASIL & NEDEN

  Bizler sizin sorunlarınızı biliyor ve sadece çözümlere odaklanıyoruz.

  KURULUŞ

  Ebit Finansal Yazılımlar

  Şirket olarak muhasebe alandında hizmet vermekte olan Ebitsoft bugüne dek muhasebe yazılımlarının zorluğunu ve karmaşık yapısına bir son vermek için 2009 yılında mevcut yazılımını hayata geçirmiştir.

  EBİT ARGE

  Gelecekte sizleri neler bekliyor.

  Kullanıcı dostu ve güvenli yazılımlar için sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Ebitsoft muhasebe yazılımını sürekli güncelliyor ve yeni modüller ekliyoruz. Son teknoloji her an parmaklarınızın ucunda olacak.

  DESTEKLER

  Kullanıcımızın her an yanındayız.

  Yazılım destek departmanımız ile aklınıza takılan her soruya en kısa zamanda yanıt vermek ve çözüme ulaştırmak için 7/24 hizmetinizdeyiz. 0850 850 32 48 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.